Novinky

K nášmu výročiu sme si darovali prvý darček

Hovorí sa, že by sme nemali posudzovať knihu podľa jej obalu, ale tiež že šaty robia človeka, tak veríme, že zmenou nášho vizuálu predsa len potešíme. K nášmu výročiu sme sa rozhodli trošku vylepšiť krivky nášho loga  a výrazne zmeniť náš vizuál vo virtuálnom prostredí.

Dúfame, že naša nová webstránka  Vám poskytne veľa nových informácií v prehľadnejšej štruktúre. Nájdete tu stručnú informáciu čo nás charakterizuje (profil firmy), služby, ktoré ponúkame (portfólio), články a analýzy z našej dielne (novinky), zoznam konferencií, seminárov a ďalších udalostí, na ktorých sa aktívne zúčastnime, alebo sme sa zúčastnili (kalendár), inštitúcie, s ktorými spolupracujeme a projekty, na ktorých pracujeme alebo sme pracovali (referencie), hlavné princípy a zásady našej spoločnosti (etický kódex) a samozrejme kontakty na nás (kontakt).

Nezabudli sme ani na našich respondentov, ktorým sa snažíme neustále uľahčovať spôsob, ako poskytovať údaje do štatistických zisťovaní a tak aj naďalej môžu využiť možnosť priameho nahrania údajov cez náš Zberný portál pre respondentov.

Taktiež s nami môžete komunikovať cez sociálne siete ako Facebook a LinkedIN. Na našom YouTube kanáli prinášame záznamy z konferencií, ktoré sme organizovali.

Veríme, že sa Vám náš nový imidž zapáči a keď Vám niečo bude chýbať, dajte nám určite vedieť.

Príjemné surfovanie!