PHP Senior Programátor, full-time

Náplň práce Senior PHP Programátor

Hľadáme PHP Vývojára

Vašou úlohou ako skúseného člena vývojového teamu bude návrh ORM/OGM modelov pre nové i existujúce projekty. Čaká Vás výzva refactoringu starších PHP aplikácií na moderný framework Symfony počas minimálneho downtime, s tým súvisiace ladenie CI/CD procesov v Atlassian Bamboo a úprava front-endových častí pre silnejšiu integráciu API driven modelu.

Od Vás, ako od skúseného vývojára, očakávame pripomienkovanie a kolaboráciu pri návrhoch nových architektúr s dôrazom na agilný prístup vývoja.

Samozrejmosťou je Váš feedback, ohľadom vývoja, ktorý nám pomôže posúvať sa ďalej.

Túto ponuku môžete nájsť aj na stránke https://istp.sk/pracovna-ponuka/1340869/senior-php-developer

Požiadavky

Minimálne požiadavky na uchádzača sú nasledovné

  • znalosť PHP Frameworkov, predovšetkým Symfony4
  • pokročilá znalosť HTTP protokolu
  • znalosť PSR a zručnosť práce s IDE v požadovanom rozsahu
  • spoľahlivá práca s GIT
  • schopnosť sám riešiť úlohy

Nice-to have požiadavky sú:

  • znalosť prostredia linux
  • znalosť ELK stack a logovania
  • znalosť Amazon S3 cloud

Priebeh výberu bude v 2 kolách, prvé bude technické a prípadné druhé administratívne. Životopis preferujeme v anglickom jazyku, motivačný list s prípadnými referenciami/github repo výhodou.

Ponúkame

  • práca na veľkých projektoch národného významu
  • hradenie športových aktivít
  • atraktívne platové ohodnotenie
  • čiastočne flexibilná pracovná doba
  • možnosť práce z domu
  • účasť na relevantných dev konferenciách

Ponúkaná mzda

minimálne €2000/mes, samozrejme dohoda možná podľa skúseností

Kontaktovať HR