Junior PHP a Frontend Programátor, full-time

Náplň práce Junior PHP Programátor

Hľadáme Junior PHP Programátora
Junior PHP Programátor

Tvojou úlohou ako Junior PHP programátor bude implementácia architektúry navrhnutej v špecifikácii produktu, písanie unit testov, úprava front-endových častí IT projektov a automatických skriptov. Ak máš znalosti v UX/UI, bolo by to super! Očakávame od Teba drive a prehľad o najnovších technológiách na trhu – či už v PHP, alebo Frontendových technológiách.

Samozrejmosťou je Tvoj feedback, ktorý nám určite pomôže v zlepšovaní našich projektov pre používateľov.

Požiadavky

Minimálne požiadavky na uchádzača sú nasledovné

Výhodou sú znalosti s CSS preprocessormi, JS packagermi a pod.

Priebeh výberu bude v 2 kolách, prvé bude technické a prípadné druhé administratívne. Životopis preferujeme v anglickom jazyku, motivačný list s prípadnými referenciami/github repo výhodou.

  • znalosť PHP
  • znalosť PSR a zručnosť práce s vybraným IDE v požadovanom rozsahu
  • znalosť GIT, alebo iného versionovacieho systému
  • znalosť HTML, CSS, JS
  • schopnosť pracovať v tíme

Ponúkame

  • práca na veľkých projektoch národného významu
  • hradenie športových aktivít
  • atraktívne platové ohodnotenie
  • čiastočne flexibilná pracovná doba
  • možnosť práce z domu
  • účasť na relevantných dev konferenciách
  • PHP Storm licenciu

Ponúkaná mzda

minimálne € 1 100/mes, samozrejme dohoda možná podľa skúseností